KONST / Litografier / Litografi 10583230
nr 1058 3230
Litografi
Oidentifierad konstnär, signerad, -82, Björkar, motivet: 31x44, 199/240
Utrop:
300 kr
Såld:
300 kr
måndag 26 september 2016
kl 21:01:31
150 kr
250 kr
250 kr
250 kr (Budbetjänt)